جوایز

جوایز راندها در حال حاضز به شرح زیر می باشد:

1- راند خلیج فارس:

راند خلیج فارس، راند اصلی سایت هشت بازی است که در آن کاربران به صورت کاملا رایگان به پیش بینی بازی های لیگ برتر ایران جام خلیج فارس می پردازند. این راند از هفته 13 (سیزدهم) لیگ برتر آغاز می شود ( شده) و تا پایان بازی های هفته 17 لیگ برتر ادامه می یابد. جایزه کلی برای نفر اول 100.000 (صد هزار تومان) است که به نفر اول در مجموع بازی های 5 هفته تعلق می گیرد. علاوه بر جایزه کلی که به نفر اول کل تعلق می گیرد، هر هفته نیز جایزه یک سکه سایت هشت بازی به نفر اول همان هفته تعلق می گیرد.

*/ نفر اول کلی بعد از هفته 17  : 100000  صد هزارتومان

*/ نفر اول هر هفته : یک سکه سایت هشت بازی برای شرکت در سایر راندها

2- راند اختاپوس

در راند اختاپوس علاوه بر جایزه هفتگی که به نفر اول هر هفته تعلق می گیرد، جایزه ای برای نفر اول در مجموع هفته ها، در هفته سی ام نیز در نظر گرفته شده است. راند اختاپوس از هفته سوم شروع شده است.

جایزه هفتگی نفر اول : (تعداد شرکت کنندگان × 8.000 تومان) – مبلغ ثابت

*مبلغ ثابت، مبلغی است که در انتهای لیگ به نفر اول کلی تعلق می گیرد.

نکته مهم: مجموع امتیازات برای نفر اول کلی، از هفته سوم در نظر گرفته می شود و امتیازات کسب شده در دو هفته اول محسوب نمی شود.

3- راند هفتگی اروپا

راند هفتگی اروپا شامل هشت بازی از لیگ های معتبر اروپایی است. این راند جایزه کلی ندارد و فقط به نفر اول همان راند جایزه تعلق می گیرد.

جایزه نفر اول راند هفتگی اروپا: (تعداد شرکت کنندگان × 8.000 تومان)

3- راند ویژه و راند هشت

راند ویژه و راند هشت جایزه کلی ندارد و جایزه به نفر اول همان راند تعلق می گیرد. بازی هایی که در این دو راند قرار می گیرد به صورت کلی مشخص نیست. (بدین منظور که بازی های خاصی از لیگ خاصی مد نظر نیست، ممکن است از لیگ ایران باشد یا لیگ قهرمانان آسیا یا اروپا یا اصلا بازی های ملی )

جایزه نفر اول راند هفتگی اروپا: (تعداد شرکت کنندگان × 8.000 تومان)

* هزینه شرکت در هر راند یک سکه می باشد

*هزینه هر سکه در حال حاضز 10 هزار تومان می باشد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *