دیوار زرد روی پاریس خراب شد!

دورتموند

از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دو تیم پاریسن ژرمن و دورتموند در ورزشگاه خانگی دورتموند یعنی سیگنال ایدونا پارک به مصاف هم رفتند که در نهایت دیوار زرد روی پاریس خراب شد!

ترس برادر مرگ است

ترکیب پاریسی ها که اعلام شد کمی عجیب به نظر می رسید. توخل تیمش را بدون کاوانی و ایکاردی روانه میدان کرده بود. احتیاط دستور اول توخل بود. او حتی وقتی عقب هم افتاد از مهاجمانش استفاده نکرد و تنها سارابیا را به جای دیماریا آورد که قطعا نمی شود گفت این یک تعویض هجومی است. ترس در بازی پاریسن ژرمن نیز دیده می شد. آنها نیمه اول را بدون ایجاد موقعیت جدی روی دروازه حریف به پایان رساندند.

اریک هالند

موتور بازی وقتی روشن شد که اریک هالند تصمیم گرفت ” دیگر بس است؛ باید کاری کنم “. در حرکتی دیدنی که حاصل جاگیری خوب او و نبوغ ذاتی اش در گلزنی که از او یک مهاجم درجه یک ساخته، توانست توپ را به تور دروازه پی اس جی بچسباند.

امباپه، نیمار؛ این زوج یعنی گل

امباپه توپ را برداشت و به دل دفاع پر تعداد دورتموند زد، یک مدافع لیز خورد و امباپه نهایت استفاده را از لغزش دفاع دورتموند انجام داد. نیمار جلوی دروازه بود و توپ امباپه و دروازه خالی را نیمار نتوانست باز نکند! پاریس یک، دورتموند یک.

باز هم اریک هالند

بازی شبیه چیزی که انتظارش را داشتیم شده بود. گرم و دیدنی. توپ به هالند رسید و با شوتی محکم از پشت محوطه یک گل دیدنی را به ثمر رساند. توپ درست جایی رفت که باید میرفت. کنج بالای دروازه و ناواس و پاریس تسلیم این پسر جوان شدند. وقتی توپ به تور پاریس چسبید صدای برخورد توپ به تور به حدی زیاد بود که گویی دیوار زرد روی پاریس خراب شد!

در نهایت تلاش دو تیم برای گلزنی بیشتر به نتیجه ای ختم نشد و بازی با نتیجه دو بر یک به سود دورتموند به پایان رسید.

هشت بازی را به دوستان خود معرفی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *