کریپتو تیبل

کریپتو تیبل؛ افزونه نمایش اطلاعات رمزارزها برای وردپرس

کریپتو تیبل نام افزونه ای است که با نصب آن می توانید به راحتی یک قالب وردپرس را به قالبی برای معرفی رمزارزها تبدیل کنید. با ابزارک های اختصاصی که کریپتو تیبل در اختیار شما قرار می دهد بدون دغدغه یک قالب مناسب برای راه اندازی سایت در زمینه رمزارزها داشته باشید. برای قالب های معمولی یک ابزارک در قسمت ابزارک های قالب اضافه می شود که می توانید با فراخوانی آن جدول قیمت رمزارزها و تغییرات آن را به همراه یک نمودار کوچک داشته باشید. برای قالب هایی که از صفحه ساز المنتور استفاده می کنند 5 ابزارک اختصاصی تعبیه و طراحی شده که دست شما را در سفارشی سازی قالب بسیار باز می گذارد.

 

امکانات افزونه کریپتو تیبل به تفکیک

1- ابزارک های اختصاصی برای صفحه ساز المنتور

افزونه کریپتو تیبل 5 ابزارک ( ویجت ) اختصاصی به صفحه ساز المنتور شما اضافه می کند. با استفاده از این ابزارک ها به راحتی می توانید هر قالب المنتوری مد نظر خود را به یک قالب در زمینه رمزارزها تبدیل کنید. این 5 ابزارک عبارت اند از :

1-1- ابزارک جدول اختصاصی اطلاعات قیمت رمزارزها

با استفاده از ابزارک جدول اطلاعات رمزارز می توانید قیمت رمزارزهای مد نظر خود را در هرجایی از قالب به صورت یک جدول به نمایش بگذارید. ستون های این جدول شامل نام و نماد رمزارز، لوگو رمزارز، قیمت جهانی به تتر، قیمت خرید از ما به تومان، قیمت فروش به ما به تومان، درصد تغییرات در 24 ساعت گذشته و نمودار خطی یک ماه گذشته رمزارز می شود. نمایش نمودار به صورت انتخابی است و به تصمیم شما بستگی دارد. تعیین اختلاف بین قیمت خرید و فروش هم توسط شما انجام می شود. قیمت ها همگی اتومات و با api فراخوانی می شود. قیمت دلار به تومان نیز توسط api به صورت اتومات فراخوانی می شود.

در استایل دهی به جدول دست شما بسیار باز است. شما می توانید از استایل های پیش فرض استفاده کنید یا با تغییر آیدی جدول و کلاس های آن به صورت سفارشی css خود را جایگزین کنید. تمامی کلاس ها و آیدی های جدول قابل تغییر و جاگذاری مجدد است و از این حیث دست مدیریت سایت برای اعمال تغییرات گسترده در استایل جدول باز است.

1-2- ابزارک لیست رول

با استفاده از این ابزارک شما می توانید یک لیست رول رمزارزی درست کنید. در این لیست رول، نام رمزارز به همراه نماد آن به همراه قیمت آن که دلاری یا تومانی بودنش را خود شما تعیین می کنید به همراه درصد تغییرات روزانه رمزارز به نمایش در می آید. استایل دهی کامل لیست رول توسط شما قابل انجام است. کافی است در المنتور خود در بخش ابزارک به قسمت استایل مراجعه کنید و استایل اختصاصی خود را طراحی کنید.

1-3- ویجت تریدینگ ویو

این ابزارک، در واقع یک ویجت واسط از سایت تریدینگ ویو است که با واتر مارکت آن به نمایش در می آید. استایل نمایش آن بسته به محدودیت های خود تریدینگ ویو قابل تغییر است. در این ابزارک جفت رمزارزها را وارد میکنید و نوع نمایش را از حالات پیشنهادی تریدینگ ویو انتخاب می کنید.

1-4- کارت نمایش اختصاصی اطلاعات رمزارز استایل استاتیک

این ابزارک یک اسلایدر از کارتهای رمزارزها را در اختیار شما قرار می دهد. اطلاعات به صورت لوگو و نام و نماد رمزارز به همراه قیمت آن به نمایش در می آید. تعیین دلاری یا تومانی بودن قیمت به عهده شماست. استایل کارتها در این ابزارک قابل تغییر نیست و باید به استایل پیش فرض بسنده کرد.

1-5- کارت نمایش اختصاصی اطلاعات رمزارز استایل داینامیک

این ابزارک نیز مانند ابزارک قبلی، یک اسلایدر از کارت های اختصاصی رمزارزها به همراه اطلاعات آن در اختیار شما قرار می دهد تا هرکجای قالب که دوست داشتید آن را قرار دهید. استایل این کارت ها قابل تغییر است. با تغییر رنگ های پس زمینه و متن در این کارت ها، استایسل مناسب با قالب خود را پیدا کنید و به معرض نمایش بگذارید. تعیین تومانی بودن یا دلاری بودن قیمت نمایش نیز به عهده مدیریت سایت است.

 

2- ابزارک جدول اطلاعات رمزارزها در بخش ابزارک های قالب

هرچند افزونه کریپتو تیبل در بخش افزودنی های المنتور سایت راست چین منتشر شده است ولی قالب های غیر المنتوری را نیز از یاد نبرده و برای آنها نیز امکاناتی را فراهم کرده است. از میان ابزارک های تعبیه شده در المنتور، تنها ابزارک جدول اطلاعات رمزارزها در بخش ابزارک های قالب قابل استفاده است و تمامی امکاناتی که در المنتور در اختیار شما قرار می گیرد در بخش ابزارک های قالب نیز در اختیار شما قرار گرفته تا از آن استفاده کنید.

3- فراخوانی برخط (آنلاین) قیمت ها با API

قیمت تمایمی رمزارزها به صورت آنلاین و در لحظه توسط API های قدرتمند فراخوانی می شود و تمامی قیمت به روز و در لحظه به معرض نمایش در می آید. شما فقط کافی است نام رمزارز را وارد کنید و لوگو را آپلود کنید، بقیه موارد کاملا اتومات است.

4- فراخوانی قیمت دلار به API

علاوه بر قیمت جهانی رمزارزها که با استفاده از API فراخوانی می شود قیمت دلار به تومان نیز از صزافی های معتبر با استفاده از API فراخوانی می شود و شما نیازی به وارد کردن چیزی ندارید. تنها اختلاف قیمت خرید و فروش را باید دستی وارد کنید. به این صورت که شما تعیین میکنید قیمت خرید و فروش اختلاف 500 تومانی داشته باشد. این 500 تومان به صورت خودکار در تمامی قیمت های نمایش اعمال می شود.

5- استایل دهی سفارشی

همان طور که در بخش ابزارک ها هم توضیح داده شد، اکثر ابزارک ها قابلیت سفارشی سازی استایل را دارند. با تغییر کلاس ها و آیدی های المان ها، می توانید CSS اختصاصی خود را وارد کنید، همچنین اکثر ابزارک ها قابلیت ویرایش لایو در المنتور را دارند.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *