سایت هشت بازی، سایت پیش بینی رایگان فوتبال است که در آن کاربران به صورت رایگان به پیش بینی مسابقات لیگ برتر ایران می پردازند. در زیر به خلاصه ای از فعالیت سایت و نحوه استفاده از امکانات سایت می پردازیم.

ثبت نام و ورود

برای شرکت در بازی سایت ” هشت بازی” باید ابتدا در سایت ثبت نام کنید. برای این کار در صفحه اصلی و از قسمت منو روی ” ثبت نام ” کلیک کنید و وارد صفحه ثبت نام شوید. برای ثبت اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. این اطلاعات نام و نام خانوادگی شما، شماره تلفن و رمز عبور برای حساب کاربری شما در سایت هشت بازی خواهد بود. بعد از ثبت نام به صفحه ورود بروید و با وارد کردن شماره تلفن و رمزی که در هناگم ثبت نام وارد کرده اید ، به ناحیه کاربری سایت یا همان داشبورد وارد شوید. برای اولین بار از شما کدی خواسته می شود، این کد از طریق پیامک به شماره ای که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید ارسال شده است. با وارد کردن آن کد، حساب شما فعال شده و می توانید در بازی سایت شرکت کنید.

ناحیه کاربری

ناحیه کاربری یا داشبورد به صفحه ای گفته می شود که بعد از وارد کردن اطلاعات کاربر به آن وارد می شود. این صفحه در گوشی و در وسایل با نمایشگر بزرگ ظاهر متفاوتی دارد.

داشبورد در لپ تاپ

داشبورد در گوشی موبایل

راندها

در قسمت منو در داشبورد، بخش راند ها را مشاهده می کنید. در سایت هشت بازی پنج راند وجود دارد. هر راند متشکل شده از هشت بازی است که کاربران نتیجه دقیق آن را پیش بینی می کنند. پیش بینی نتیجه دقیق بازی ده امتیاز دارد. حدس صحیح تیم برنده با اختلاف گل هفت امتیاز، تنها پیش بینی صحیح تیم برنده پنج امتیاز و تنها شرکت در پیش بینی بازی دو امتیاز دارد. برنده هر راند کسی است که بیش ترین امتیاز را از 80 امتیاز ممکن کسب کند. بعضی راندها جایزه کلی هم دارند یعنی نه تنها 8 بازی هفته بلکه مجموع امتیازات در پایان کار نیز ملاک جایزه است.

راند

راند خلیج فارس

راند اصلی سایت، راند خلیج فارس است که کاربر برای شرکت در آن هیچ هزینه ای نمی پردازد. راند خلیج فارس رایگان است. این راند از هفته 13 لیگ برتر ایران آغاز شده و تا پایان نیم فصل ادامه دارد. جایزه هفتگی این راند “یک سکه سایت هشت بازی”  بوده که به نفر اول هر هفته تعلق می گیرد و جایزه نفر اول کلی نیز که در پایان هفته 17 به نفری که بیشتر امتیاز را در کل هفته ها کسب کرده است تعلق می گیرد 100.000 تومان است.

 

 

سایر راندها

علاوه بر راند خلیج فارس که رایگان است، در هشت بازی 4 راند دیگر نیز برگذار می شود. برای شرکت در هر کدام از این راندها باید یک ورودی پرداخت شود. شما در قسمت جوایز می توانید از جوایز و مبلغ ورودی هر راند مطلع شوید.

فیلم آموزش داشبورد موبایل در آپارت

با کلیک روی دکمه زیر می توانید از سایت آپارت فیلم آموزشی در مورد داشبورد موبایل رو مشاهده کنید.